Вы сейчас просматриваете Классный час на тему «Новое время- новые профессии. Моя профессия»

Классный час на тему «Новое время- новые профессии. Моя профессия»

МКИП- 233 тобының кураторы А.А.Чагиева  25.12.2020 ж. «Жаңа уақыт — жаңа мамандықтар»  тақырыбында онлайн ашық тәрбие сағатын өткізді. «Менің мамандығым» ZOOM платформасында. Сынып сағатының мақсаты: білім алушыларға мамандықтар туралы түсінік беру, белгілі бір қызмет түріне қабілеттерін анықтауға көмектесу, қазіргі заманғы кәсіптер әлемінде бағдарлай білу қабілеттерін қалыптастыру. Сынып сағатына «Семей сигнализация және байланыс дистанциясы» бақылау-өлшеу аспаптары инженері  Юсупова Раиса Николаевна шақырылды.  Ол БӨА ЖТУ  жұмысымен таныстырды. БӨА ЖТУ бұл студенттердің болашақ жұмыс орны. Қатысқан кураторлар сынып сағатына жақсы баға берді.

Куратор группы МКИП — 233 Чагиева А.А 25.12.2020 г  провела открытый  онлайн классный час на тему «Новое время- новые профессии. Моя профессия» на платформе  ZOOM.   Цель классного часа:  дать обучающим представления о профессиях, помочь выявить способности к определённому виду деятельности, формировать умения ориентироваться в современном мире профессий. На классный час был приглашён инженер КИП Юсупова Раиса Николаевна от ШЧ «Семейская дистанция сигнализации и связи. КИП РТУ».  Она ознакомила с работой КИП РТУ. КИП РТУ это будущая место работы студентов. Присутствующие кураторы дали хорошую оценку классному часу.