Колледждің әкімшілік құрамы

Серікболұлы Марат

Директор

Есентаева Алма Каиркеновна

Директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары, тарих және қоғамдық пәндер оқытушысы

Полтораков Борис Александрович

Директордың әкімшілік-шаруашылық ісі жөніндегі орынбасары

Кем Марина Владимировна

Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары, орыс тілі және әдебиеті пәнінің оқытушысы

Молдиярова Айсулу Гинаятовна

Директордың оқу-өндірістік жұмысы жөніндегі орынбасары, арнайы пәндер оқытушысы

Керимов Самир Пириевич

Директордың ақпараттық технологиялар жөніндегі орынбасары, арнайы пәндер оқытушысы

ВМ

Кантарбаева Венера Молдагалиевна

Индустриалды-технологиялық бөлім меңгерушісі, арнайы пәндер оқытушысы

Саньязова Айгерим Баурджановна

Транспорттық-энергетикалық бөлім меңгерушісі, математика және информатика оқытушысы

Ульянова Марина Евгеньевна

Электромехникалық бөлім меңгерушісі

Капашова Ксения Евгеньевна

Ресурстық оқу орталығының меңгерушісі, арнайы пәндер оқытушысы

Сарсенгулова Гульназ Рустемовна

Кадрлар бөлімінің меңгерушісі

Касымжанова Алмагуль Советовна

Колледж әдіскері, арнайы және қоғамдық пәндер оқытушысы

Сулейменова Дария Манарбековна

Оқу-әдістемелік бірлестігінің әдіскері, ұйымдастырушы, жалпы кәсіптік пәндер оқытушысы

Скакова Толғанай Болатбекқызы

Құзіреттіліктер орталығының меңгерушісі

Ахметов Алихан Алибекович

Оқу-өндірістік шеберханасының меңгерушісі, өндірістік оқыту шебері

Жүнусова Мақпал Сәдуақасқызы

Оқу бөлімінің меңгерушісі

Иманбекова Акмарал Мейрамбековна

Халықаралық ынтымақтастықты енгізу жөніндегі менеджер

Абдрашева Мадина Нурлановна

Педагог - психолог

Қасымбаева Жансая Қыдырбекқызы

Колледж медбикесі

Колледждің педагогикалық құрамы

Абдоллаев Әли Сабыржанұлы

Өндірістік оқыту шебері

Кудайбергенова Асельжан Болатжановна

Педагог - ұйымдастырушы

Абижанова Баян Сәтбекқызы

Қазақ тілі және әдебиетінің оқытушысы

Абижанова Аида Сатбекқызы

Химия пәнінің оқытушысы

Адришева Нуржан Сериккалиевна

Арнайы пәндер оқытушысы

Алшимбаева Индира Ерлановна

Химия пәнінің оқытушысы

Амирова Кулимхан Байкариевна

География пәнінің оқытушысы

Байгаринов Ерлан Кайратович

Арнайы пәндер оқытушысы

Бақытжанова Райгүл Бақытжанқызы

Физика пәнінің оқытушысы

Гидулян Наталия Леонидовна

Қоғамдық пәндер оқытушысы

Елимисова Айнур Аскатовна

Арнайы пәндер оқытушысы

Еркінова Айжан Ерболқызы

Қазақ тілі және әдебиетінің оқытушысы, лаборант

Жакипова Асем Касеновна

Арнайы пәндер оқытушысы

Жаппаров Перизат Ахатаевич

Арнайы пәндер оқытушысы

Жукенова Гулбаршын Амангалиевна

Ағылшын тілінің оқытушысы

Ильясова Гүлім Бауыржанқызы

Ағылшын тілінің оқытушысы

Калиев Асхат Талгатович

Дене шынықтыру пәнінің оқытушысы

Катранова Мунира Болатовна

Арнайы пәндер оқытушысы

Кожабекова Гаухар Кожабековна

Арнайы пәндер оқытушысы

Кыдырмолдина Асия Базарбековна

Физика пәнінің оқытушысы

Кузетаева Жазира Тылековна

Педагог психолог, сыныптан тыс жұмыстар және әлеуметтік мәселелер бойынша ұйымдастырушы-педагог

Кузеубаева Маржан Оразбаевна

Орыс тілі және әдебиеті пәнінің оқытушысы

Қанат Өмірбек

Өндірістік оқыту шебері

Лобастова Марина Евгеньевна

Химия пәнінің оқытушысы

Лобанов Никита Викторович

Инженер по аудио - видео оборудованию и электронно вычислительной техники, Өндірістік оқыту шебері

Магавьянов Серикказы Заманбекович

Өндірістік оқыту шебері

Матвеев Евгений Вячеславович

Арнайы пәндер оқытушысы

Мельницкий Владимир Сергеевич

Дене шынықтыру пәнінің оқытушысы

Мейрханова Алтынай Ерланқызы

Жалпы кәсіптік пәндер оқытушысы

Нугмарова Марал Сайранбековна

Қоғамдық пәндер оқытушысы

Нұрбеков Серікболат Нұрбекұлы

Арнайы пәндер оқытушысы

Нұрманов Нұрсұлтан Қуатұлы

Өндірістік оқыту шебері

Оспанова Бакытжан Турсумбековна

Арнайы пәндер оқытушысы

Павлова Оксана Владимировна

Арнайы пәндер оқытушысы

Позднякова Татьяна Юрьевна

Математика пәнінің оқытушысы

Ргаев Асет Бекболатович

Өндірістік оқыту шебері

Сағанаева Әйгерім Мәдиқызы

Дене шынықтыру пәнінің оқытушысы

Салыкбаев Досжан Толеубекович

Дене шынықтыру пәнінің оқытушысы

Салыкпаев Нурлан Кенесбаевич

Өндірістік оқыту шебері

Саметова Гаухар Токтасыновна

Арнайы пәндер оқытушысы

Сапатай Дулат Амангелдіұлы

Өндірістік оқыту шебері

Сексенбаева Ляйля Алтынбековна

Арнайы пәндер оқытушысы

Слямжанов Рауан Маратұлы

Дене шынықтыру пәнінің оқытушысы

Сулейменова Айгуль Кадылбековна

Арнайы пәндер оқытушысы

Ташкенбаева Галия Махмутовна

Арнайы пәндер оқытушысы

Сұңғатова Таңнұр Сұңғатқызы

Арнайы пәндер оқытушысы

Темиров Нурлыбек Умирзакович

Алғашқы әскери дайындықтың оқытушы-ұйымдастырушысы, еңбек жөніндегі нұсқаушы.

Тлеумбетова Гаухар Кызырхановна

Информатика пәнінің оқытушысы

Толеугазинова Баян Саматовна

Арнайы пәндер оқытушысы

Тургазинова Камшат Тахировна

Арнайы пәндер оқытушысы

Ұзақов Арман Еркебұланұлы

Өндірістік оқыту шебері

Фазылов Ернур Ахметович

Математика пәнінің оқытушысы

Чагиева Айнур Әбенқызы

Арнайы пәндер оқытушысы

Шаяхметова Жадра Болтабековна

Арнайы пәндер оқытушысы

Шишкарев Ярослав Владимирович

Арнайы пәндер оқытушысы

Шишкарева Вера Александровна

Лаборант (Сабақ кестесін құру жөнінде)

Шынарбек Шыңғыс Әбілұлы

Арнайы пәндер оқытушысы

Колледж жатақханасының қызметкерлері

Мұратбекбекұлы Олжас

Колледж жатақханасының меңгерушісі