You are currently viewing Облыстық тәжірибеге бағытталған вебинар

Облыстық тәжірибеге бағытталған вебинар

2021 жылғы 1 наурызда «демонстрациялық емтиханды дайындау және өткізу механизмі мен алгоритмі»оқу — өндірістік жұмысы жөніндегі директор орынбасарлары облыстық әдістемелік бірлестігінің облыстық практикаға бағытталған вебинары өтті. Вебинар барысында қатысушылар Семей қ. электротехникалық колледжінің және Өскемен қ. көпсалалы технологиялық колледжінің жұмыс тәжірибесімен танысты. Электротехникалық колледждің спикері, құзыреттілік орталығының меңгерушісі, «Мехатроника» құзыреттілігі бойынша сарапшы Керимов Самир Пириевич әріптестерін демонстрациялық емтихан өткізу рәсімін қамтамасыз ету тәртібімен таныстырды, тіркеу рәсімі, құжаттама, алаңдарды рәсімдеу, сарапшылардың жұмысы, пандемия кезеңінде Виртуалды кеңістіктегі чемпионаттарға дайындық мүмкіндіктері туралы айтты. Өскемен көпсалалы технологиялық колледжінің спикерлері директордың кәсіптік оқыту жөніндегі орынбасары Р.К.  Конурбаева және құзыреттер орталығының меңгерушісі Ожиканова Д. Н. вебинарға қатысушыларды «Аспаз ісі»құзыреттілігі мысалында демонстрациялық емтихан өткізу механизмімен таныстырды. Вебинар соңында спикерлер аудиторияның сұрақтарына жауап беріп, «Талап» КЕАҚ демонстрациялық емтихандарды өткізу рәсіміндегі рөлін атап өтті. Вебинар қатысушыларына демонстрациялық емтихандарды табысты өткізу бойынша жұмысты одан әрі ұйымдастыру үшін ұсыныстар берілді.