You are currently viewing KAZDUAL жобасының жұмыс тобы мүшелерінің жұмыс берушілермен онлайн кездесуі.

KAZDUAL жобасының жұмыс тобы мүшелерінің жұмыс берушілермен онлайн кездесуі.

2021 жылдың 26 наурыз күні сағат 11.00 — Электротехника колледжінде KAZDUAL жобасының жұмыс тобы мүшелерінің жұмыс берушілермен онлайн кездесуі өтті. Кездесуге «Семей инжиниринг» АҚ (директордың өндіріс жөніндегі орынбасары Р.А. Турагулов), «Семей механикалық зауыты» ЖШС (директоры Н.А. Бахаев), «Семей кеме жасау және кеме жөндеу зауыты» ЖШС сияқты кәсіпорындардың жұмыс берушілері шақырылды, бас механик, техникалық бөлім бастығы, «Daewoo Bus Kazakhstan» ЖШС, инженер-дизайнер (Э. Мусин).

Онлайн-кездесудің басты мақсаты — жұмыс берушілерді «Қазақстанда дуальды жүйені енгізу / KAZDUAL» жобасымен таныстыру, мамандарды даярлаудағы өзара ынтымақтастық, жұмыспен қамту және ең бастысы, дуалды оқытуды ұйымдастыру, Жол картасын әзірлеу.

Жұмыс берушілерден аймақтағы кәсіпорындармен дуальды оқытуды ұйымдастыру бойынша оң пікірлер мен ұсыныстар алдық.

2021 жылдың 4 сәуір күні Электротехникалық колледжде «СемАЗ» аймақтық автомобиль құрастыру зауыты ЖШС-нің бас диспетчері М.М. Мякишевтің жұмыс тобы мүшелерімен бетпе-бет кездесуі өтті.

Кездесудің басты мақсаты — «Қазақстанға дуальды жүйені енгізу / KAZDUAL» жобасымен танысу, мамандарды даярлаудағы өзара ынтымақтастық, жұмысқа орналастыру және дуалды оқытуды ұйымдастыру.