You are currently viewing Студенттері QAZAQ — ASTYQ GROUP жаңа экстракция зауытында болды.

Студенттері QAZAQ — ASTYQ GROUP жаңа экстракция зауытында болды.

30.03.2021 жылы «Электротехника колледжі» КМҚК ЭПП-343 және ЭЭО-232к топтарының студенттері мен оқытушылары Шынарбек Ш.Ә., Шишкарев Я.В., ЖанарбековаМ., директордың ОӨЖ жөніндегі орынбасары Молдиярова А.Г., оқу — өндірістік шеберхана меңгерушісі Ахметов А.А. бірге QAZAQ-ASTYQ GROUP компаниясының жаңа майэкстракциялық зауытында болды.

Колледж студенттері өндіріс технологиясы, кәсіпорындағы еңбекті қорғау және қоршаған ортаны қорғау туралы оқу бейне фильмін көрді. Зауыт технологы оларға май зауыты қашан ашылатынын, зауыттың қуаттылығы мен бөлімшелері туралы айтып берді.

Студенттер зауыттың келесі бөлімшелеріне барды: зертхана, шикізатты қабылдау цехы, оны қайта өңдеу цехы, буып-түю цехы, өнімді сақтауға арналған арнайы бөлме. Директордың өндіріс жөніндегі орынбасары кәсіпорындағы бос жұмыс орындары мен жұмыс перспективалары туралы айтып берді.