You are currently viewing “Қызықты Энергетика” атты зияткерлік сайысю.

“Қызықты Энергетика” атты зияткерлік сайысю.

2021 жылдың сәуір айының 2 күні «Электротехника колледжі» КМҚК ЭЭО-232к тобының студенттері арасында “Қызықты Энергетика” атты зияткерлік сайыс өтті. Зияткерлік сайысты ұйымдастырушылар арнайы пәндер оқытушылары Манарбеков Д.М. және Шынарбек Ш.Ә. Сайыста әділ қазылық еткен индустриалды механика бөлімінің меңгерушісі Ульянова М.Е және колледж әдіскері Қасымжанова А.С.

“Қызықты Энергетика” атты зияткерлік сайыстың негізгі мақсаты: студенттердің мамандыққа деген қызығушылығын арттыру және өз оқып жатқан мамандықтарының тарихын біліп, қандай жаңалықтар болып жатқанын хабардар ету.

Зияткерлік сайыстың алғашқы бөлімі Энергетика саласының тарихы және осы энергетика тарихында болған қызықты фактілер туралы ақпарат беру болды. Екінші бөлім kahoot.com сілтемесіне кіріп, ұйымдастыру мүшесі дайындаған “Қызықты Энергетика” тақырыбында интеллектуалды ойын өткізілді.

Зияткерлік сайыс соңында әділ қазылар алқасы өздерінің ізгі ниеттерін білдіріп, студенттерді арнайы мадақтамамен марапаттады. Ойын нәтижесінде Бейсембаев Дастан I орын, Нұрпеисов Азамат II орын, Сұлтанов Ерасыл III орынға ие болды. Сондай ақ белсенді қатысқаны үшін Нұрбеков Жарас және Қуатов Қуанышбек арнайы мадақтамамен марапатталды