You are currently viewing Виртуалды оқу туры (Германия, Австрия)

Виртуалды оқу туры (Германия, Австрия)

2021 жылдың 26 ​​сәуірі мен 2021 жылдың 28 сәуірі аралығында KAZDUAL жобасының қатысушылары, сондай-ақ Электротехникалық колледжінің арнайы пән оқытушылары, ЕО-ның дуальды білім беру саласындағы озық тәжірибелері бойынша виртуалды танысу турларына қатысты. Виртуалды турларды Отто фон Герике Магдебург университеті ұйымдастырды.

Германиядағы дуальды кәсіптік және жоғары білім беру жүйесінің мәселелері, дуалды жоғары білім берудің озық тәжірибесінің мысалдары, кәсіптік мектептердегі сапа менеджменті, дуальды оқыту тәжірибесі қарастырылды және зерттелді.

Virtual Study Tour: EU Best Practices in Dual Education (Germany)

From April 26, 2021 to April 28, 2021, the participants of the KAZDUAL project, as well as teachers of special disciplines of the Electrotechnical College, took part in virtual study tours on the best EU practices in the field of dual education. The virtual tours were organized by the Otto von Guericke University of Magdeburg.

The issues of the system of dual professional and higher education in Germany, examples of the best practices of dual higher education, quality management in vocational schools, experience in dual education were considered and studied.

Оқу туры: Еуропалық Одақтың дуальды білім берудегі озық тәжірибелері (Австрия)

2021 жылдың 5-7 мамыр аралығында KAZDUAL жобасының қатысушылары, сондай-ақ электротехникалық колледжінің арнайы пән оқытушылары виртуалды танысу турына қатысты, дуальды білім беру саласындағы ЕО-ның озық тәжірибелері. Виртуалды турды Тирольдегі педагогикалық университет ұйымдастырды.

Study Tour Austria – best practices in dual education

From 5 to 7 May 2021, the participants of the KAZDUAL project, as well as teachers of special disciplines of  Electrotechnical College, took part in a virtual familiarization tour of the best EU practices in the field of dual education. The virtual tour was organized by the Pedagogical University in Tyrol.