You are currently viewing Стенд — моб «СтартПрофи-Shygys»

Стенд — моб «СтартПрофи-Shygys»

Шығыс Қазақстан облысының кәсіптік білім беру орталығы мектептердің 8-11 сынып оқушыларына білім беру, ауыл шаруашылығы, қызмет көрсету саласы, медицина т.б. бағыттар бойынша ақпарат беру мақсатында Аягөз қаласында, Жарма, Үржар аудандарында ағымдағы жылдың 8 қарашасынан бастап «СтартПрофи — Shygys» стенд-моб жұмысын ұйымдастырды.

Өткізілген іс-шараның мақсаты: облыстың еңбек нарығында жұмысшы мамандықтарының маңызын айқындап, беделін арттыру; мектеп оқушыларына болашақ мамандықтар туралы кәсіби бағыт-бағдар беру.

Аталған іс-шараға «Электротехника колледжінен»  КМҚК арнайы пәндер оқытушысы Шынарбек Шыңғыс Әбілұлы қатысты.

Өткізілген стенд-моб іс-шарасында колледжімізде даярланатын мамандықтар туралы материалдар таратылып, ақпараттар беріліп, бейнероликтер оқушылардың назарларына ұсынылды.

Кәсіптік бағдар беру жұмысы карантин жағдайындағы санитарлық-гигиеналық талаптарға байланысты әр мектептен 50 баланы оффлайн форматта және онлайн форматта 200-ден астам оқушыны қамтыды. Жалпы «СтартПрофи — Shygys» стенд-моб іс – шарасына 72 мектептің 1827 оқушысы қатысты.

Іс-шараның нәтижесінде жастар бүгінгі таңда өңірде сұранысқа ие мамандықтар бойынша толық ақпарат алып, болашақ мамандықтарын дұрыс таңдау мүмкіндігіне ие болды.