You are currently viewing I-облыстық Жастар ғылыми-өлкетану конференциясы

I-облыстық Жастар ғылыми-өлкетану конференциясы

2021 жылдың 18 қарашасында Семей қаласының облыстық тарихи-өлкетану мұражайында Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30 жылдығына арналған «Семей өлкесі: табиғат, тарих, мәдениет» атты I-облыстық Жастар ғылыми-өлкетану конференциясы өтті.

Конференцияның мақсаты – өлкетану білімін тарату және насихаттау. Ұйымдастыру комитеті мен конференция секцияларының бюросының құрамына өлкенің тарихы, мәдениеті мен табиғаты мәселелерін зерттеумен айналысатын Семей қаласының жетекші ғалымдары мен мамандары кірді.

Конференцияға ЭЭЖ-345 тобының студенті Оразбекова Дильназ «Электротехника колледжі: тарихтан қазіргі заманға дейін» баяндамасымен қатысты, жетекшілері М.В.Кем, Н.Л.Гидулян.

Және МЖП-313 тобының студенті Сальников Степан «Семей-тыл майданы» баяндамасымен қатысты, жетекшісі Н.Л. Гидулян.

Конференцияның қорытындысы 2021 жылдың 25 қарашасында Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30 жылдығына арналған «Тарихи өлкетанудың өзекті мәселелері: заманауи тәсілдер мен көзқарастар» атты «ІІ Қасымбаев оқулары» республикалық ғылыми-практикалық конференция аясында шығарылады.