You are currently viewing «Аймақтық тарих-тұлғаның рухани, адамгершілік дамуының және азаматтықтың қалыптасуының негізі»

Қазақстан Республикасы Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының «Электротехника колледжі» КМҚК 2021 жылдың 22 желтоқсанында «Аймақтық тарих-тұлғаның рухани, адамгершілік дамуының және азаматтықтың қалыптасуының негізі» атты XІІ халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференция-тарихи оқылым жұмысына қатысуға шақырады.

Конференцияға Қазақстан Республикасы, Ресей Федерациясы, Қырғыз Республикасы, Беларусь Республикасы колледждерінің студенттері, сондай-ақ Семей қаласының жалпы білім беретін мектептерінің 10-11 сынып оқушылары шақырылады.

Конференция аясындағы пленарлық отырыс ZOOM форматында online режимінде өткізіледі. Басталуы: сағат- 10.00.

Сілтеме конференция күні жіберіледі.

Секция жұмысы қашықтық форматында келесі бағыттар бойынша жүргізіледі:

№1 секция. Тәуелсіз Қазақстан: тарих және қазіргі заман.

№2 секция. Ұлы Отан соғысы туралы тарихи естеліктер.

№3 секция. Заманауи кезеңдегі Қазақстан Республикасының мемлекеттік-құқықтық және әлеуметтік-экономикалық дамуы.

№4 секция. Қазақстанның рухани жаңаруы және тарихи-мәдени мұрасы

№5 секция. Татулық пен қауіпсіздік үшін Қазақстанның жаһандық бастамалары.

Тарихи оқуларға қатысу тегін. Конференцияның барлық қатысушыларына PDF форматында электронды жинақ пен электронды форматта сертификаттар беріледі.

Конференцияның жұмыс тілі – қазақ, орыс

Қатысушының сөз сөйлеу регламенті 5 минутқа дейін.

Колледжден қатысушылар саны 5 адамға дейін жіберіледі (әр секцияға 1-ден).

Материалды рәсімдеу тәртібі

Баяндама мәтіні (А4 форматындағы 5 бетке дейін) Word Times New Roman Кz Nimes New Roman мәтіндік редакторында (жоларалық интервал -1, таңба өлшемі – 14, ені 2 см) жол ені бойынша тегістелумен терілуі тиіс. Абзацтың басында шегініс-1,25.

Келесі жолда автордың тегі, аты (толық) және оқу орнының атауы, төменде ғылыми жетекшінің аты-жөні. Бос орын арқылы ортасында баяндаманың аты бас әріптермен қою шрифтпен жазылады. Негізгі мәтін бір бос орын арқылы басталады. Әдебиеттер тізімі мәтіннің соңында жазылады.

Тарихи оқуларға қатысу үшін ұйымдастыру комитетіне өтініш, баяндама электронды түрде 18.12.2021 жылға дейін мына мекен-жайға тапсырылуы қажет: ichteniya@mail.ru

Қаиысуға өтінім беру формасы:

Автордың тегі, аты  (толық)
Ғылыми жетекшінің тегі, аты, жөні, ұялы телефоны
Оқу мекемесі, телефон
Баяндама тақырыбы