You are currently viewing Оқу бөлімі ай сайын колледж студенттерінің оқу үлгерімін, білім сапасын және сабаққа қатысуын қорытындылайды.

«Электротехника колледжі» КМҚК оқу бөлімі ай сайын колледж студенттерінің оқу үлгерімін, білім сапасын және сабаққа қатысуын қорытындылайды.

2021 жылғы қыркүйек айындағы оқу үлгерімі, білім сапасы, студенттердің сабаққа қатысуы және контингенттің сақталуы қорытындысы бойынша көшбасшы электромеханикалық бөлім (бөлім меңгерушісі Ульянова М.Е.), индустриялық — технологиялық бөлім (бөлім меңгерушісі Кантарбаева В.М.) 2 орында, көлік — энергетикалық бөлім (бөлім меңгерушісі Саньязова А. Б.) 3 орында тұр.

2021 жылғы қазан айындағы оқу үлгерімі, білім сапасы, студенттердің сабаққа қатысуы және контингенттің сақталуы қорытындысы бойынша электромеханикалық бөлім (бөлім меңгерушісі Ульянова М.Е.) 1 орында, индустриялық — технологиялық бөлім (бөлім меңгерушісі Кантарбаева В. М.) 2 орында, көлік — энергетикалық бөлім (бөлім меңгерушісі Саньязова А. Б.) 3 орында тұр.

2021 жылдың қараша айында оқу үлгерімі, білім сапасы, студенттердің сабаққа қатысуы және контингенттің сақталуы қорытындысы бойынша алда тұрған электромеханикалық бөлім (бөлім меңгерушісі Ульянова М.Е.), көлік — энергетикалық бөлім (бөлім меңгерушісі Саньязова А. Б.) 2 орында, индустриялық — технологиялық бөлім (бөлім меңгерушісі Қаңтарбаева В. М.) 3 орында.