You are currently viewing «БАСТАПҚЫ ӘСКЕРИ ДАЙЫНДЫҚ» ПӘНІ БОЙЫНША АШЫҚ САБАҚ

«БАСТАПҚЫ ӘСКЕРИ ДАЙЫНДЫҚ» ПӘНІ БОЙЫНША АШЫҚ САБАҚ

2022 жылдың 24 наурызында сабақ өткізу кестесіне сәйкес оқытушы Н.У.Темиров «Жарақат алу, қан кету және талу кезінде алғашқы көмек көрсету» тақырыбында ашық сабағың өткізді.
Ашық сабақ жоғары әдістемелік деңгейде өткізілді. Тапсырмаларды орындаудың әр кезеңінде оқытушысының жүйелі жұмысы байқалды.
Темиров Н. У.студенттердің танымдық қызметін жандандырудың түрлі әдістерін шығармашылықпен қолдана біледі, өз қызметіне шебер бейімдейді.
Сабақтың маңызды бөлігіне денсаулық пен алғашқы көмек көрсету мәселелеріне назар аударды. Студенттер осы бөлім бойынша жақсы білімдерін көрсетті. Оқушылардың жұмысын колледждің медицина қызметкері Ж. К. Касымбаева бағалады.
Сабаққа директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары М. В. Кем, колледж әдіскері А. С. Қасымжанова, бөлім меңгерушісі В. М. Кантарбаева, ПЦК жетекшісі А. К. Сулейменова, оқытушылар А. Е. Еркінова, В. С. Мельницкий, А. М. Сағанаева қатысты.