You are currently viewing » ДЕНЕ ШЫНЫҚТЫРУ» ПӘНІ БОЙЫНША  АШЫҚ САБАҚ

» ДЕНЕ ШЫНЫҚТЫРУ» ПӘНІ БОЙЫНША  АШЫҚ САБАҚ

2022 жылдың 1 сәуірінде сабақ өткізу кестесіне сәйкес ЭЭО -334 к тобында дене шынықтыру пәнінің оқытушысы Сағанаева Әйгерім Мәдиқызының «Футбол. Допты аяғымен және басымен соғу. Эстафета. Ойын үйрету» тақырыбында ашық сабақ өтті.

Сабақ спорттық құрал-жабдықтардың дайындығымен, білім алушылардың сыртқы келбетіне қатынасы, сабақтың құрылымы, ұйымдастырудың нақтылығы, сабақтың басталуы мен аяқталуының ұқыптылығы, шұғылданушылардың тәртіптілігі мен ұқыптылығы, сабақтың тығыздығы мен дене жүктемесі, қауіпсіздік шараларын қамтамасыз етумен  ерекшеленеді.

Сабақ барысында студенттер соққы беру әрекеттерін үйренді (допты табанмен, табанның ішкі жағымен, мықын сүйегімен және алға жылжытылған және орта және ішкі көтерумен қарсы допты ұру). Сабақтың құрылымдық бөліктерінің әрқайсысы өз мақсатына сәйкес келді. Тапсырмалардың орындалуын бақылау сабақ бойы жүргізілді. Қолданылатын формалар, әдістер мен құралдар сабақтың міндеттерін жүзеге асыруға ықпал етеді .

Сабаққа директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары М. В. Кем, колледж әдіскері А. С. Қасымжанова, ПЦК жетекшісі А. К. Сулейменова, оқытушылар Шынарбек Ш.Ә., Калиев А.Т., Мельницкий В.С., Салыкбаев Д.Т., Слямжанов Р.М. қатысты.