You are currently viewing » ДЕНЕ ШЫНЫҚТЫРУ» ПӘНІ БОЙЫНША АШЫҚ САБАҚ

» ДЕНЕ ШЫНЫҚТЫРУ» ПӘНІ БОЙЫНША АШЫҚ САБАҚ

2022 жылдың 25 сәуірінде оқытушы Д.Т. Салықбаевтың «Баскетбол ойыншыларының қозғалысы .Допты жүріспен және орнында тұрып сақинаға лақтыру» тақырып бойынша ашық сабағы өтті.

Сабақта баскетбол ойнау тәсілдері көрсетілген, ЭПП-311к тобының студенттері техникалық әрекеттерді дұрыс орындады (қозғалыс, әдістер үйлесімі: жүргізу, лақтыру, допты таңдау).

Оқытушы Д.Т. Салықбаев оқушылардың темпераментінің түрін, жеке және жас ерекшеліктерін, олардың физикалық даму деңгейін, жаттығуларды орындау қарқынын ескерді. Сабақ мақсатқа жетті.

Сабаққа директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары М. В. Кем, колледж әдіскері А. С. Қасымжанова, ПЦК жетекшісі А. К. Сулейменова, оқытушылар А.Т. Калиев, В. С. Мельницкий, А. М. Сағанаева, Слямжанов Р.М. қатысты.