You are currently viewing Мұхтар Омарханұлы Әуезовтің туғанына 125 жыл толуына орай ашық кітап көрме ұйымдастырылды

28.04.2022 ж Кітапхана оқу залында ұлы жазушы, драмашы, публицист, зерттеуші, аудармашы әрі қоғам қайраткері  Мұхтар Омарханұлы Әуезовтің туғанына 125 жыл толуына орай ашық кітап көрме ұйымдастырылды.

Тақырыбы: «Мұхтар Әуезов әлемі»

Мақсаты: Студенттерді ұлылардың өмірінен үлгі алуға баулу, шығармашылық танымдарын толықтыру.

Көрме жабдықтары: кітаптар, газет мақалалары, «Ақиқат» журналы, презентация «Ғұлама ғалым, қоғам қайраткері», кітапша «Ұлылар-елдің ұстазы»

Қатысушылар:  1-2 курс студенттері.

28.04.2022 г в читальном зале библиотеки организована открытая книжная выставка, посвященная 125-летию великого писателя, драматурга, публициста, исследователя, переводчика и общественного деятеля Мухтара Омархановича Ауэзова.

На тему: «Мир Мухтара Ауэзова».

Цель: Выстовки побуждать учащихся учиться на примере жизни великих людей, дополнять свои творческие знания.

Выставочное оборудование: книги, газетные статьи, журнал «Акикат», презентация «Ученый, общественный деятель», буклет «Великие – учителя страны»

Участвовали: студенты 1-2 курса.