You are currently viewing «ТЕХНИКАЛЫҚ МЕХАНИКА НЕГІЗДЕРІ» ПӘНІНЕН ОБЛЫСТЫҚ ОЛИМПИАДА

«ТЕХНИКАЛЫҚ МЕХАНИКА НЕГІЗДЕРІ» ПӘНІНЕН ОБЛЫСТЫҚ ОЛИМПИАДА

2022 жылдың 04 мамырында «Электротехника колледжі» КМҚК ТжКБ жүйесі оқу орындарының студенттері арасында  «Техникалық механика негіздері» пәнінен облыстық олимпиада өткізілді.

Олимпиада ұйымдастырушылары – Электротехника колледжінің жалпы кәсіптік пәндердің әдістемелік комиссияның оқытушылары Ташкенбаева Г.М., Саметова Г.Т., Шаяхметова Ж.Б.

Олимпиадаға  облысымыздың келесі колледждері қатысты:

1. «Р.Байсейітов атындағы Семей қаржы – экономикалық колледжi» КМҚК
  2. «Құрылыс колледжі» КМҚК
  3. «Риддер аграрлық техникалық колледжі» КМҚК
  4.  «Көлік колледжі» КМҚК
  5. «Өскемен құрылыс колледжі» КММ
  6. «Қарағанды жоғары политехникалық колледжі» КМҚК

Олимпиада II  турдан тұрды. Бағалау балдық жүйе бойынша жүзеге асырылды.

I тур – тестілеу. Тест 30 тест тапсырмасынан тұрды.

II тур – «Материалдар кедергісі», «Иілу» бөлімдерінің тақырыптары бойынша есептерді шешу.

Олимпиаданы ұйымдастырушылары күрделі тапсырмалар дайындады. Қатысушылар өздерінің жоғары деңгейдегі дайындықтарын көрсетті.

Жұмыстарды сараптамалық кеңестің келесі құрамы бағалады:

• Турусбеков Серикбол Какарманович-Семей қаласының Шәкәрім атындағы университетінің «Технологиялық жабдық және машина жасау» кафедрасының аға оқытушысы.
  • Шаяхметов Ержан Ярнарович-Семей қаласының Шәкәрім атындағы  университетінің «Технологиялық жабдық және машина жасау» кафедрасының PhD докторы.
  • Жакипова Асем Касеновна-«Электротехника колледжі» КМҚК арнайы пәндер оқытушысы.

Олимпиада нәтижесі:

1 орын  – Аубакиров Epмек Сатбекұлы, жетекшісі: Беляева О. П., «Риддер аграрлық техникалық колледжі» КМҚК.

2 орын – Сохарева Ольга Николаевна, жетекшісі: Беляева О. П., «Риддер аграрлық техникалық колледжі» КМҚК.

3 орын – Полынков Максим Дмитриевич, жетекшісі: Ойшиева Г. С., «Қарағанды жоғары политехникалық  колледжі».

Жеңімпаздарды құттықтаймыз және одан әрі қарай мамандықтарын игеруде сәттіліктер тілейміз!