You are currently viewing 7 мамыр мерекелік концерт өтті.

7 мамыр мерекелік концерт өтті.

06.05.2022 ж «Электротехника колледжі»  КМҚК екі күнге – 7 мамыр Отан қорғаушылар күніне және 9 мамыр Жеңіс күніне арналған мерекелік концерт өтті.

Құттықтау сөзімен колледж директоры М. Серікболұлы сөз сөйледі.

Бүгін барлығы Жеңіс күні мен Отан қорғаушылар күніне арналған мерекелік іс-шараға шақырылды! Колледж фойесінде LED экранда бейне жазба ұсынылды, сондай-ақ колледж студенттері ерлер қауымын Отан қорғау күнімен құттықтады. Студенттер акт залында Жеңістің 77 жылдығына арналған өздерінің үздік нөмірлерін ұсынды.

Біздің ардагерлерді, тыл еңбеккерлерін, сондай-ақ Ауған соғысының ардагерлерін-мерекемен шын жүректен құттықтаймыз!

Көрнекі, жарқын, мазмұнды, ақпараттық және музыкалық бағдарламада әскери шежіре кадрларымен бірге соғыс жылдарындағы көптеген әндер айтылды. Әндерді колледж студенттері мен оқытушылары орындады.

Бағдарламада сонымен қатар «үнсіздік минуты», көркем жаттау, би және басқа да концерттік нөмірлер болды.

Салтанатты концерт «Жеңіс күні» әнінің жалпы орындалуымен аяқталды.