You are currently viewing Біздің есімізде, біз мақтан тұтамыз.

Біздің есімізде, біз мақтан тұтамыз.

Біздің есімізде, біз мақтан тұтамыз. Семейде Мәңгілік алауға гүл шоқтарын қойды. 09.05.2022 жылы Жеңіс күні Семейде майданнан оралмаған ардагерлерді еске алды. Жеңіс саябағында жиналғандарға Семей қаласының әкімі Бақытжан Байахметов сөз сөйледі. Бүгін біз Ұлы мереке – Жеңіс Күнін атап өтудеміз. Біз әрқайсымыз үшін осы қасиетті және қымбат күнді ерекше алғыс сезімімен қарсы аламыз. Біз бәрін майдан үшін, бәрін Жеңіс үшін жанқиярлықпен еңбектенгендерді мақтан тұтамыз және ұмытпаймыз, – деді Бақытжан Байахметов.

Жерлестеріміздің жеңіске қосқан үлесі баға жетпес. 50 — ден астам семейліктер Кеңес Одағының Батыры атағына ие болды. 13 адам үш дәрежелі Даңқ орденінің иегерлері болды. Семей облысынан келген 30 мың жауынгер КСРО ордендерімен және медальдарымен марапатталды.

Кешке Жеңіс саябағында «Естелік шырағы» акциясы өтті. Бұл акцияға колледж оқытушылары мен студенттері қатысты. Мереке 22:00-де орталық алаңда отшашумен аяқталады.