You are currently viewing «Халық алғысы»

«Халық алғысы»

👏2022 жылғы 15 тамызда Нұр-Сұлтан қаласында Қазақстан Республикасының Білім министрі Аймағамбетов Асхат Қанатұлының қатысуымен білім беру көшбасшыларының республикалық тамыз форумы шеңберінде «Еңбек нарығы және кәсіптік білім: Жаңа мүмкіндіктер» 3 панельдік секциясы өтті.
Секциялық отырыс жұмысы бизнес пен жұмыс берушілердің кадрлар даярлауға қатысуына, колледждер мен кәсіпорындардың тиімді өзара іс-қимылының мысалдарына басты назар аударумен өткізілді.
Салтанатты бөлім барысында білім министрі А.Қ. Аймағамбетов «Электротехника колледжі» КМҚК АТ жөніндегі директордың орынбасары Керимов Самир Пириевичті мемлекеттік награда – «Халық алғысы» медалімен марапаттады.
Колледж ұжымы Самир Пириевичті жоғары үкіметтік марапатымен құттықтайды және жаңа үлкен жетістіктер мен жеңістер тілейді!