You are currently viewing Жарма ауданының орталығы Қалбатау ауылына кәсіптік бағдар беру мақсатында бард

Жарма ауданының орталығы Қалбатау ауылына кәсіптік бағдар беру мақсатында бард

16.02.2023ж. «Электротехника колледжі» КМҚК өкілдері Жарма ауданының орталығы Қалбатау ауылына кәсіптік бағдар беру мақсатында барды.  Іс-шараға Абай атындағы көпсалалы мектеп-гимназиясы, В.В.Маяковский атындағы орта мектебі, Георгиевка орта мектебі және Жаңаөзен ауылының К.Шакенов атындағы орта мектебінің 9-11 сыныптарының оқушылары қатысты.  Мектеп оқушыларына колледждің мехатроника, ұшқышсыз ұшу аппараттарын басқару, прототиптеу, инженерлік графика құзыреттіліктері таныстырылып, өндірістік оқыту шеберлері мен арнайы пәндер оқытушылары  электр монтаждау жұмыстары, дәнекерлеу ісі және өнеркәсіптік автоматика бойынша шеберлік сағаттарын өткізді.

Пікір үстеу