You are currently viewing «Қазақстанда дуальдық жүйені енгізу KAZDUAL» жобасы бойынша дуальды оқытуды жүзеге асыру аясында б

ERASMUS+ бағдарламасының «Қазақстанда дуальдық жүйені енгізу KAZDUAL» жобасы бойынша дуальды оқытуды жүзеге асыру аясында білім алып жатқан ЭПП-413 тобы «Біріккен энергетикалық сервис компаниясы» АҚ еңбекті қорғау және қауіпсіздік кеңсесінде болды. Студенттер электр жабдықтарын пайдалану ережелерімен, электр қондырғыларында техникалық қызмет көрсету және жөндеу жұмыстарын жүргізу кезіндегі қауіпсіздік шараларымен таныстырылды.Болашақта студенттер кәсіпорынның бөлімшелерінде өндірістік тәжірибеден өтеді.

Пікір үстеу