You are currently viewing «Дәнекерлеу ісі (түрлері бойынша)» мамандығының екінші және үшінші курс студенттері арасында «Үздік дәнекерлеуші» байқауы өтті.

2023 жылдың 24 ақпанында Электротехника колледжінде «Дәнекерлеу ісі (түрлері бойынша)» мамандығының екінші және үшінші курс студенттері арасында инженерлік-педагогикалық қызметкерлер Е.Г.Кенесканов пен П.А.Жаппаровтың ұйымдастыруымен «Үздік дәнекерлеуші» байқауы өтті. Байқаудың мақсаты – World Skills Kazakhstan-2023 жұмысшы мамандықтары чемпионатының облыстық кезеңіне одан әрі дайындық үшін үздік студенттерді анықтау. Сайысқа әр топтан үш өкіл қатысты. 1 орынды СД-235 тобының студенті Сухинин Валентин, 2 орынды СД-235 тобының студенті Николай Замашный, 3 орынды СД-426 тобының студенті Бошаев Колканат иеленді. Қалған қатысушылар дипломдармен марапатталды.

Пікір үстеу