You are currently viewing 1-3 курс студенттері арасында  дебат өткізілді

1-3 курс студенттері арасында дебат өткізілді

01.03.2023 ж. Электротехника колледжінде оқытушылар Жаппаров П.А., Нугмарова М.С. 1-3 курс студенттері арасында «Алғыс айту парыз ба әлде міндет пе?» тақырыбында дебат өткізді. Мақсаты: белгілі бір фактілерді зерттеуге, болжауға, жүйелеп сөйлеуге, өз көзқарасын ашық та жүйелі етіп дәлелдеуге және өз бағытын дұрыс ұсынуға жетелеу, студентердің қоғамға деген көзқарасын, қызығушылығы мен сөйлеу дағдысын қалыптастыру. Үш топ құрылып, спикерлер Жунусов Нұрбол, Кусангалиев Алибек,Бабаханов Али, Нұрланұлы Еркебұлан, Джумагалиев Мадияр, Калиолданов Дамир «Алғыс айту парыз ба әлде қажеттілік пе?» және «Алғыс айту мерекесін тойлау қажет пе?» деген мәселелер төңірегінде сыни ойларымен бөлісті. Осы жобаның жоғары деңгейде өтуіне ПВТ 337 к тобының студенттері Өміржанов Қыдырәлі мен Абулгожинова Аружан ат салысты. Дебат қызықты өтті, соңында студенттер марапатталды.

Пікір үстеу