You are currently viewing «Бір шаңырақ астында» студенттік шығармашылық фестивалі өтті.

«Бір шаңырақ астында» студенттік шығармашылық фестивалі өтті.

2023 жылдың 25 сәуірінде облыстық

балалар жылы мен Қазақстан халқының бірлігі күніне арналған «Бір шаңырақ астында» студенттік шығармашылық фестивалі өтті.

Фестивальдің басты мақсаты: этносаралық келісімді дамыту, шығармашылық қарым-қатынас мүмкіндігін жасау, Қазақстан Республикасының аумағында тұратын түрлі этностардың ұлттық мәдениеті мен өнерін таныстыру.

Электротехника колледжінің 1 курс студенттері : Абсаликов Никита, Калюжный Алексей,Құлсейітов Тимур, Симонов Илья, Шмидт Никита, Қуаныш Бекарыс, Тернов Максим, Есилбаева Сабрина, Қалдыбаев Ерасыл, Амангелдинов Ислам Татар өнер мектебімен бірлесіп «Қарға ботқасы» («Грачиная боша») татар қойылымын ұсынды. Бұл рәсім ерте көктемде, қарақшылардың келуімен өтті. Бұл рәсім жоғары күштерді алдағы жылы олардың батасы мен мол өнім алу үшін құрметтеуге негізделген. Әдет-ғұрыптың қойылымын оқытушылар : Лобастова Марина Евгеньевна, Гидулян Наталья Леонидовна, Сүлейменова Айгүл Қадылбекқызы, Күзеубаева Маржан Оразбайқызы және директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары Есентаева Алма Каиркеновнаның жетекшілігімен дайындады.

Пікір үстеу