You are currently viewing «Электротехникалық колледж»КМҚК студенттері арасында профилактикалық дәріс өткізді.

«Республика күні» мерекесі қарсаңында Затон полиция бөлімшесінің учаскелік полиция инспекторлары полиция лейтенанты Социалов А. Ж. және полиция аға лейтенанты Слямбеков Е. К. 24.10.2023 ж. колледж әкімшілігімен, оқытушыларымен, кураторларымен бірлесіп «ҚР-дағы Әкімшілік құқық бұзушылықтар мен қылмыстар және олардың алдын алу» және «рұқсат етілмеген митингілерге қатысқаны үшін қылмыстық жауапкершілік» тақырыбында акт залында (300 адам) «Электротехникалық колледж»КМҚК студенттері арасында профилактикалық дәріс өткізді.