You are currently viewing XV ТАРИХИ ОҚУЛАР ХАЛЫҚАРАЛЫҚ ҒЫЛЫМИ-ПРАКТИКАЛЫҚ КОНФЕРЕНЦИЯ

XV ТАРИХИ ОҚУЛАР ХАЛЫҚАРАЛЫҚ ҒЫЛЫМИ-ПРАКТИКАЛЫҚ КОНФЕРЕНЦИЯ

ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ ТӘУЕЛСІЗДІГІНЕ АРНАЛҒАН                       «АЙМАҚТЫҚ ТАРИХ – ТҰЛҒАНЫҢ РУХАНИ, АДАМГЕРШІЛІК ДАМУЫНЫҢ ЖӘНЕ АЗАМАТТЫҚТЫҢ ҚАЛЫПТАСУЫНЫҢ НЕГІЗІ » ТАҚЫРЫБЫНДАҒЫ

XV ТАРИХИ ОҚУЛАР ХАЛЫҚАРАЛЫҚ ҒЫЛЫМИ-ПРАКТИКАЛЫҚ КОНФЕРЕНЦИЯ

2023 жылғы 20 желтоқсанда Электротехника колледжінде Абай облысының Білім басқармасы ММ «Облыстық инновациялық-әдістемелік орталығы «КММ  басшылығымен Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігіне және педагог, қоғам қайраткері, патриот Б.М. Құрманғалиевті еске алуға арналған жыл сайынғы тарихи оқулар өтті.., аталған іс-шара 60-тан астам қатысушыны біріктірді.

Биыл конференцияға 20 оқу орны қатысты:

1. «Батыс Қазақстан индустриалды колледжі» КМҚК

2. Омбы облысының «Омбы құрылыс колледжі» бюджеттік кәсіптік білім беру мекемесі («ОСК» ҚБ БПОУ)

3. ЧПУ » А. Н. Косыгина атындағы Новосибирск кооперативтік техникумы «

4. «Алтай қонақжайлылық академиясы» КГБПУ

5. «Рубцов медициналық колледжі» облыстық мемлекеттік бюджеттік кәсіптік білім беру мекемесі

6. «Павлодар монтаж колледжі» ШЖҚ КМК

7. «Глубокое аграрлық колледжі» КММ

8. ШЖҚ КМК Өскемен жоғары медициналық

колледж

9. «Аягөз қаласының политехникалық колледжі» КММ

10. «Олимпиадалық резервтің өңірлік спорт колледжі» ЖШС

11. «НТЭК» ҰБПОУ ҰБО «Новосібір сауда-экономикалық колледжі»

12. «Геодезия және картография жоғары колледжі» КМҚК

13. «Көлік колледжі» КМҚК

14. «М. Әуезов атындағы педагогикалық колледжі» КМҚК

15. «Электротехника  колледжі » КМҚК

16. «Семей жоғары көпсалалы колледжі»ММ

17. «Қазтұтынуодағы агробизнес және экономика колледжі» мекемесі

18. «Семей жоғары көпсалалы колледжі» мекемесі

19. Новосибирск облысының»Новосибирск тамақтану және сервис колледжі» мемлекеттік дербес кәсіптік білім беру мекемесі

20. «Рымбек Байсейітов атындағы Семей қаржы-экономикалық колледжі» КМҚК

Пленарлық отырыста»Абай облысының мемлекеттік мұрағаты»КММ ҒАА және құжаттарды пайдалану бөлімінің басшысы Лаура Кабдылғазынқызы Кадырова., «Прииртышье» өлкетану қоғамының мүшесі Лю Александр Владимирович сөз сөйледі.

Қазылар алқасы құрамында»Абай облысының мемлекеттік мұрағаты» КММ МАОА НСА және құжаттарды пайдалану бөлімінің басшысы Л.К. Кадырова, Семей қаласының облыстық тарихи-өлкетану мұражайының маманы . Закимова М.С., тарих ғылымдарының кандидаты, Семей қаласының медицина университеті КЕАҚ қауымдастырылған профессорының м.а. . ЖББ кафедрасы М. С. Ибраемова,Невзоровтар отбасы атындағы облыстық бейнелеу өнері мұражайының ағарту және маркетингтік жұмыс бөлімінің басшысы Л.В.  Шинжина, әлеуметтік – гуманитарлық пәндер әдістемелік комиссиясының ПЦК меңгерушісі А. К. Сулейменова., колледж оқытушылары Тургазинова К.Т. Чагиева А. Ә., М. С. Нугмарова I, II, III дәрежелі дипломдармен марапатталған жеңімпаздарды анықтады.