You are currently viewing Колледжде қаңтар айында

Колледжде қаңтар айында

Колледжде қаңтар айында Әдістемелік Кеңестің кезекті отырысы өтті, онда оқытушылар қызметтің түрлі бағыттары бойынша өз тәжірибелерімен бөлісті.
Арнайы пәндер оқытушысы О.В.Павлова сабақтарда қызықты тапсырмалар жасауға мүмкіндік беретін электрондық қосымшаларды пайдаланудың артықшылықтарын көрсетті.
Қоғамдық пәндер оқытушысы Н.Л.Гидулян аймақтық компонентті оқу сабақтарында және сыныптан тыс жұмыстарда қолдану тәжірибесімен бөлісті. Студенттер «Ұлы Дала» клубының жұмысына белсенді қатысып қана қоймай,халықаралық,республикалық, облыстық деңгейдегі конференцияларда жүлделі орындарға ие болады.
А. Г. Молдиярова арнайы пәндер сабақтарында болашақ мамандардың кәсіби құзыреттілігін қалыптастыру тәсілдері, оқытудың түпкілікті нәтижесінің форматы және сауалнаманы немесе нақты сұрақтарды қолдану арқылы логикалық деңгейлер бойынша мақсаттар туралы айтып берді.
Математика пәнінің оқытушысыУльянова М.Е. сабақтарында қолданылатын оқытуды ынталандырудың педагогикалық әдістері мен әдістерін көрсетті. Мұндай әдістер білім алушылардың оқу сапасы мен танымдық белсенділігін арттырады.