You are currently viewing Әдістемелік әзірлемелер мен оқу-әдістемелік идеялардың байқау-байқауы өтті

Әдістемелік әзірлемелер мен оқу-әдістемелік идеялардың байқау-байқауы өтті

2024 жылдың 22 ақпанында Электротехника колледжінде әдістемелік әзірлемелер мен оқу-әдістемелік идеялардың байқауы өтті. Байқауға келесі номинациялар бойынша жұмыстар ұсынылды:
«Үздік оқулық»;
«Үздік оқу құралы»;
«Үздік инновациялық жоба»;
«Үздік оқу-әдістемелік құрал» (курстық және дипломдық жобалауды орындау бойынша әдістемелік ұсыныстар, сыныптан тыс іс-шаралардың интерактивті жинақтары);
«Үздік инновациялық сабақ»;
«Үздік шебер-сынып»;
«Үздік электронды оқулық».
Сарапшылардың жұмысына колледж директоры М. Серікболұлы, директордың оқу жұмыс жөніндегі орынбасары М.В.Кем, пәндік – циклдік комиссиялардың жетекшілері А. К. Жакипова, Ж.Б.Шаяхметова, Абай облысы электроэнергетикалық бағыттағы оқытушыларының әдістемелік бірлестіктің төрайымы Д. М. Сулейменова, бөлімнің меңгерушісі М. Е. Ульянова қатысты. Ұйымдастырушы – Касымжанова Алмагуль Советовна.