You are currently viewing Білім берудің әлемдік стандарттарына жол

Білім берудің әлемдік стандарттарына жол

Халықаралық ынтымақтастық студенттердің білім беру даярлығының сапасын арттыру мақсатында жүзеге асырылатын колледждегі қызметтің басым бағыттарының бірі болып табылады, білім беру сапасын және оның халықаралық стандарттарға сәйкестігін қамтамасыз етуде маңызды құрал болып табылады.Бүгінгі таңда “Электротехника колледжі” алыс және жақын шет елдердің: Германия, Австрия, Оңтүстік Корея, Түркия және басқа да елдердің оқу орындарымен және ұйымдарымен ынтымақтастық туралы бірлескен шарттар мен меморандумдарға ие.
«Электротехника колледжі» Германияның Deutsche Gesselschaft fur internationale халықаралық ынтымақтастық қоғамымен,сондай-ақ SES аға сарапшылар қызметімен бірлескен жұмыс жүргізеді. «Электротехника колледжі» Lucas-NÜLLE және SIEMENS компанияларымен серіктестік орнату және дамыту бойынша ынтымақтастық туралы келісімдер жасады.

Бірнеше жыл бойы «Электротехника колледжі» WorldSkills чемпионатына белсенді қатысады. 2020 жылы колледж Германияның Федералды білім және зерттеу министрлігінің GEKAVOC жобасына қатысты. Жұмыс оқу жоспарының германдық моделі бойынша «Бақылау-өлшеу аспаптарын Механикалық өңдеу» мамандығы бойынша мамандар даярлау бойынша жұмыс оқу жоспары әзірленіп, енгізілді.
2021 жылы колледж Еуропалық білім беру қорының кәсіби білім беру мен оқытудағы озық тәжірибелер желісін құру жобасына енді.
2021 жылы «Электротехника колледжі» Эразмус + бағдарламасының » Қазақстанда дуалды жүйені енгізу/ KAZDUAL » жобасына енді.
Тәжірибе, идеялар мен технологиялармен алмасу мүмкіндігі педагогикалық және студенттік ұжымның алға жылжуына мүмкіндік береді. «Электротехника колледжі» КМҚК халықаралық қатынастарды нығайтуда үлкен әлеуетті көреді. Мәдениет пен коммуникация адамдарды қай жерде болса да біріктіре алады, осылайша олар жаңа уақыттағы қиындықтарды тиімді жеңе алады.