You are currently viewing Физика мен Электротехниканың өзара байланысы бойынша жарыс

Физика мен Электротехниканың өзара байланысы бойынша жарыс

12 сәуір 2024ж «Электротехника колледжі» КМҚК базасында электроэнергетикалық бағыттағы оқытушылардың облыстық әдістемелік бірлестігінің жылдық жұмыс жоспарына сәйкес “Физика мен электротехниканың өзара байланысы” тақырыбындағы ғылыми-зерттеу жобаларының байқауы өткізілді. Байқауға Абай облысының колледж студенттері мен қалалық мектеп оқушылары қатысты. Байқау жоғары деңгейде өтті. Байқау нәтижелері:
І дәрежелі диплом: Алдабергенов Али, Мұратов Дамир («№23 ЖОББМ» КММ Жетекшілері: Малгеждарова Ж.С., Жакипова Д.С.)
ІІ дәрежелі диплом: Мукашев Бекнұр («Электротехника колледжі» КМҚК, Жетекшілері: Шынарбек Ш.Ә.,Катранова М.Б.)
ІІІ дәрежелі диплом: Кадесова Дария, Кәкімова Балауса («Д. Қалматаев атындағы мемлекеттік жоғарғы медициналық колледжі» ШЖҚ КМК, Жетекшісі: Хамзина А.А.)
Барлық қатысушыларға байқауға қатысқандығын растайтын сертификаттар берілді.