You are currently viewing Ээо-340 студенттері Невзоровтар мұражайында ежелгі мәдениетті зерттейді

Ээо-340 студенттері Невзоровтар мұражайында ежелгі мәдениетті зерттейді

18.03.2024 жылы “Ұлы дала” клубының мүшелері, ЭЭО-340 тобының студенттері (жетекшісі Гидулян Н.Л.) Невзоровтар отбасы мұражайында ежелгі мәдениет туралы дәріске қатысты. Дәрісті тыңдағаннан кейін “Ұлы дала” клубының мүшелері ежелгі мәдениеттің өмір сүру уақыты б.з. д. VIII ғасыр — б. з. V ғасыр екенін және бұл мәдениетте келесі кезеңдерге: Архаика, классикалық эллинизм бөлінетінін білді. Балалар Ежелгі Грецияның сәулетімен танысып, бағандардың қандай түрлері болғанын білді. Олар ежелгі Греция мәдениетінде ғибадатхананың сәулеті үлкен рөл атқарғанын білді. Ежелгі грек сәулет өнерінің шыңы – Афины Акрополисінің ансамблі.