You are currently viewing «Электротехника колледжі” КМҚК өкілдері кәсіптік бағдар беру жұмыстарын

«Электротехника колледжі” КМҚК өкілдері кәсіптік бағдар беру жұмыстарын

«Электротехника колледжі” КМҚК өкілдері кәсіптік бағдар беру жұмыстарын Зайсан қаласында: КММ « М. Дәуленов атындағы мектеп-интернаты», КММ «Гагарин атындағы орта мектеп», КММ «М. Ломоносов атындағы орта мектеп», КММ «М. Әуезов атындағы орта мектеп», КММ «Мұстафина атындағы мектеп лицейі», Қуаныш ауылы КММ «Орманбетов атындағы негізгі орта мектебі», Қарабұлақ ауылы КММ «Абай атындағы орта мектеп», Кеңсай ауылы КММ «Кеңсай орта мектебі», Жарсу ауылы КММ «Жарсу орта мектебі», Айнабұлақ ауылы КММ «Айнабулақ орта мектебі», Сарытерек ауылы КММ «Сарытерек орта мектебі», Қаратал ауылы КММ «Қаратал орта мектебі», Үлкен Қаратал ауылы КММ «Қазақстан орта мектебі», Қогедай ауылы КММ «Көгедай орта мектебі», Жамбыл ауылы КММ «Жамбыл атындағы негізгі орта мектебі», Дайыр ауылы КММ «Мүкарама атындағы орта мектебі», Біржан ауылы КММ «Амангелді атындағы орта мектебі», Бақасу ауылы КММ «Маметова атындағы негізгі орта мектебі», Шалқар ауылы КММ «Биқадамов атындағы бастауыш мектебі», Подхоз ауылы КММ «Октябрь негізгі орта мектебі», Саржыра ауылы КММ «Саржыра негізгі орта мектебі» оқушыларына колледж мамандықтары жайлы ақпарат берілді. Оқушылар колледж мамандықтарына үлкен қызығушылық танытты.
Кәсіби бағдар берушілер: Сағатбекова А.Ж., Каптагаева А.Д.