You are currently viewing Электротехника колледжінде ХХ ғасырдағы саяси қуғын-сүргін және аштықтың құрбандарын еске алу күніне пікірсайыс клубыөзінің белсенді қатысушыларына түсіндірме дәріс жүргізді.

жылы электротехника колледжінде ХХ ғасырдағы саяси қуғын-сүргін және аштықтың құрбандарын еске алу күніне пікірсайыс клубыөзінің белсенді қатысушыларына түсіндірме дәріс жүргізді. Осы қайғылы оқиғалардан зардап шеккендерге құрмет көрсетеміз. Студенттер тақырыпқа толықтай назар аударып, тарихи тұрғыдан түсіністікке берілген дәрісті мұқият тыңдады.Дебат клубы осы бағыттағы тарихи тізбекті жалғастыра береді және өткеннің маңызды сабақтарын есте сақтайды.