You are currently viewing Колледжде «Педагогикалық шеберлік» конкурсы өтті

Колледжде «Педагогикалық шеберлік» конкурсы өтті

2024 жылдың 17 маусымында колледж әдіскері А. С. Касымжанова педагогтар арасында «Педагогикалық шеберлік» байқауын өткізді. Командалардың жұмысын директордың орынбасарлары мен бөлім меңгерушілері құрамындағы қазылар алқасы бағалады.
Пәндік-циклдік комиссиялардың командалары «Командаларды ұсыну» кезеңінде өзіндік ерекшелігін көрсетті, «Блиц-сауалнама» кезеңінде өздерінің ақыл-ой қабілеттерімен жарқырады, «Әдістер мен тәсілдері» кезеңінде өздерінің кәсіби шеберліктерін көрсетті, «Бәрін үйрену пайдалы болады» кезеңінде қорытынды жасау қабілетін көрсетті, «Менің командам» кезеңінде
оқу жылында атқарылған жұмыстар туралы есеп берді, «Бәрі махаббаттан басталады: шабыт пен жұмыс»кезеңінде қатысушылардың шығармашылық әлеуетін ашты.