You are currently viewing Электротехникалық колледж студенттері технологиялық тәжірибе үшін «Қазполиграф» ЖШС-не барды

10.09.2024 ж. Электротехника колледжінің ЭТМ-411 тобының студенттері және оқытушылар: Саметова Г.Т., Чагиева А.Ә., колледж директорының ӨТЖ орынбасары Молдиярова А.Г. «Казполиграф» ЖШС кәсіпорынына экскурсияға бардық. «Казполиграф» ЖШС халықаралық стандарттарға және барлық өнімдердің техникалық қажеттіліктеріне сәйкес екі, үш және бес қабатты гофр картоннан қаптама материалдарын шығаратын Қазақстандағы ірі мамандандырылған кәсіпорындардың бірі болып табылады. «Казполиграф» ЖШС келесі заманауи жабдықтармен кең форматты EPSON SC7000 түрлі –түсті тексеру принтері, EIZO ColorEdge CG277W графикалық мониторлар, JustNormlicht Proof Top Multi 5000 және JustNormlicht Challenge 5000 қарау құрылғылары және т.б. қондырғыларымен жабдықталған. Колледж студенттеріне осы кәсіпорында технологиялық тәжірибеден өтуі үшін келісімдер жасалды.