You are currently viewing «Менің жетістігім – менің нәтижем» пікірталас турнирі

«Менің жетістігім – менің нәтижем» пікірталас турнирі

2024 жылдың 25 қыркүйегінде Электротехникалық колледж қабырғасында «Жалын» клубының қатысушылары арасында қызықты пікірталас турнирі өтті. Турнирдің тақырыбы «Менің жетістігім – менің нәтижем». Дәлелдермен және ынта-жігермен қаруланған студенттер Жантараков Алихан , Илалов Бекжан, Абдрахимов Азамат, Аркинов Ерасыл, Кушеков Азамат, Қыдырмолдинов Бауыржан логикалық тізбектерді сендіру, талдау және құру қабілеттерімен жарысты. Әр қатысушы өзінің жеке және кәсіби жетістіктерімен бөлісті, алға қойған мақсаттарына жету үшін қандай күш пен еңбек қажет болғандығы туралы айтты. Турнир жеңімпаздары Аркинов Ерасыл, Кушеков Азамат, Қыдырмолдинов Бауыржан лайықты деп танылды және пікірталас өнерінде жаңа білім мен дағдыларға ие болды. Бірақ ең бастысы – әрбір қатысушы «Жалын» клубының тарихында өз ізін қалдырды, бұл табыс тек нәтиже ғана емес, сонымен қатар табандылықты, командада жұмыс істей білуді және ұмтылысты талап ететін процесс екенін көрсетті.