You are currently viewing Тоқтаров Азамат Әсетұлы Студенттік өзін-өзі басқару Президенті болып сайланды!

Тоқтаров Азамат Әсетұлы Студенттік өзін-өзі басқару Президенті болып сайланды!

9 қазанда «Электротехника колледжі» КМҚК студенттік өзін-өзі басқару президентінің сайлауы өтті!
Сайлау күні – студенттер үшін ең жауапты және қызықты күндердің бірі! Өйткені, олар өз болашағын колледж қабырғасында таңдайды. Студенттік өзін-өзі басқару президенті бұл студенттер мен колледж әкімшілігі арасындағы байланыс.
Сайлау жарысы бір айға созылды. Биылғы сайлауды директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары А.К.Есентаева салтанатты түрде ашты.
2024 жылғы 9 қазандағы «Электротехника колледжі» КМҚК студенттік өзін-өзі басқару президентінің сайлауындағы дауыс беру қорытындылары туралы студенттік сайлау комиссиясының хаттамасы негізінде Тоқтаров Азамат Әсетұлы колледж президенті болып сайланды. Құттықтаймыз және тек жеңістер тілейміз!