You are currently viewing «ABAI FIRST Championship» аймақтық жаттығу кезеңі Абай облысында өтті.

«ABAI FIRST Championship» аймақтық жаттығу кезеңі Абай облысында өтті.

FTC бағыты бойынша “Электротехника” колледжі студенттері осындай үлкен чемпионатқа қатысып бас жүлдені женіп алды

CHAMPIONSHIP» РЕСПУБЛИКАЛЫҚ ЧЕМПИОНАТЫНЫҢ АЙМАҚТЫҚ ЖАТТЫҚТЫРУ КЕЗЕҢІ ӨТТІ

Абай облысында «ABAI FIRST Championship>>>

халықаралық чемпионатының аймақтық жаттықтыру кезеңі ұйымдастырылды.

Шараның мақсаты – білім алушылардың

интеллектуалдық, шығармашылық және инженерлік әлеуетін ашу, цифрлық технологияларды қолдану арқылы проблемаларды шешу қабілеттерін дамыту, сондай-ақ робототехника мен сенсорика саласына қызығушылықты арттыру.

Чемпионатқа 13 команда қатысып, өз белсенділіктерін танытты. Байқау әлемдік FIRST бағдарламасы аясында үш жас категориясы бойынша өткізілді: FLL Explore (6-10 жас), FLL Challenge (10-16 жас) және FIRST Tech Challenge (12-18 жас).

2024-2025 оқу жылында чемпионаттың басты тақырыбы жер астындағы мұхит өмірін зерттеуге арналған. STEM білім беру мүмкіндіктерін қолдана отырып, қатысушылар өздерінің инновациялық жобалары мен роботтарын табиғатты зерттеу мақсаттарына бағыттады. Бұл бағыт болашақ инженерлерге жер шарындағы экологиялық мәселелерді шешу мен жаңа технологиялық шешімдерді ұсынуға септігін тигізеді.