You are currently viewing «KAZENERGY»

«KAZENERGY»

«KAZENERGY» қауымдастығы «Шелл Қазақстан» компаниясымен серіктесе отырып әрі оның қаржылай қолдауымен 2017 жылдан бері өткізіп келе жатқан «Student Energy Challenge» мерейтойлық байқауының шеңберінде колледж студенттеріне арналған «Student Energy Challenge-Junior» (Байқау) жобасы алғаш рет өткізілді. «Электротехникалық колледждінен» КМҚК «Шығысэнерго» командасы қатысып финалдық кезеңге өтті.
27-28 шілде аралығында Байқаудың жартылай финалшыларынан құралған 20 командаға арнап «Shell Nxplorers» екі күндік онлайн тренингі өткізілді. Тренинг бағдарламасында колледж студенттері ойлаудың жүйелі түрлерімен, мәселелерді жан-жақты зерттеу және шешу, көшбасшылық әдістерімен танысты. Нәтижесінде сертификаттармен марапатталды.
Финалдық кезең 23.09.2021 – 24.09.2021 ж. аралығында болды. Байқауда колледж студенттері «Шығыс Қазақстан аумағындағы электр жүйелеріне цифрлық трансформациялауды енгізу» жобасын жоғары деңгейде қорғап шықты.