You are currently viewing «Мухтардың мұрасы – адалдықтың бастауы»

«Мухтардың мұрасы – адалдықтың бастауы»

Жалпыреспубликалық жоспарланған іс-шаралар аясында 27.10.2021 жылы «Электротехника колледжі» КМҚК студенттерімен «МУХТАРДЫҢ МҰРАСЫ – АДАЛДЫҚТЫҢ БАСТАУЫ» тақырыбында адалдық сағаты өтті. Іс-шараның мақсаты Мұхтар Әуезовтың шығармасы арқылы әрбір жас адамның бойынан жақсы білім мен қатар адалдық, әділеттілік және сенім сияқты қасиеттер табылуы керек екенін жеткізу болып табылады.
Мұхтар Әуезов қазақ әдебиеті мен мәдениетінің ұлы қайраткері, өз халқына үлкен мұра қалдырды, адалдық, әділеттілік сияқты адами құндылықтарды дәріптеді. Ол ең ауыр жаза – бұл ар-ождан, және адал табыстан басқа асыл ештеңе жоқ деп санады.
Студенттер мақсат қойып, оған қол жеткізу үшін жұмыс істеу, өмірлік сынақтардан адал және табанды өту, адал, батыл болу, еңбек жасап және өз халқына және өз еліне пайда келтіру керек деген қорытындыға келді.