You are currently viewing Студенттік өзін-өзі басқару Президентін сайлау

Студенттік өзін-өзі басқару Президентін сайлау

06 қазанда «Электротехника колледжі» КМҚК студенттік өзін-өзі басқару президентінің сайлауы өтті!

Сайлау күні – студенттер үшін ең жауапты және қызықты күндердің бірі! Өйткені, олар өз болашағын колледж қабырғасында таңдайды. Студенттік өзін-өзі басқару президенті бұл студенттер мен колледж әкімшілігі арасындағы байланыс.

Сайлау жарысы бір айға созылды. Биылғы сайлауды директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары А.К.Есентаева салтанатты түрде ашты. Дәстүр бойынша алғашқы сайлаушылар жаңа қабылданған студенттер болды.

2022 жылғы 06 қазандағы «Электротехника колледжі» КМҚК студенттік өзін-өзі басқару президентінің сайлауындағы дауыс беру қорытындылары туралы студенттік сайлау комиссиясының хаттамасы негізінде Жүнісов Нұрбол Бақытбекұлы колледж президенті болып сайланды. Тағы да құттықтаймыз және тек жеңістер тілейміз!

Пікір үстеу