You are currently viewing ЭЭО-347 тобындағы курстық жобаны қорғау

ЭЭО-347 тобындағы курстық жобаны қорғау

2022 жылғы 26 және 28 қазаннан бастап 0910000  «Электр және электр механикалық жабдықтар (түрлері бойынша)» мамандығының ЭЭО-347 тобында «Тұрмыстық техника және жалпы өнеркәсіптік механизмдердің электр жабдықтары» пәні бойынша курстық жобаларды қорғады.

Курстық жобаны орындау барысында студенттер станоктар мен механизмдердің электр жабдықтарын есептеу және таңдау, жобаланатын нысанның техникалық құжаттамасын әзірлеуді үйренді, жобаланатын нысанның қауіпсіздік техникасы мәселелерін зерделеді, электр сызбаларын Microsoft Visio графикалық редакторының көмегімен оқу және жасау дағдыларын бекітті.

Қорғау барысында студенттер жобаланған нысанның энергетикалық желісінің негізгі элементтерін таңдау бойынша курстық жобаларда алынған техникалық шешімдерді ұсынды. Цехта немесе учаскеде электр жабдықтарын орналастырудың электр сызбасын және автоматика элементтері бар электр жабдықтарын басқарудың негізгі сызбаларын түсіндірді. Студенттер өз баяндамаларында жобаланатын нысанның қауіпсіздік техникасы бойынша қажетті іс-шаралар тізбесін айтты дағдыларын бекітті.

Қорғауды қорытындылау кезінде комиссия студенттердің көпшілігінің курстық жобаларының түсіндірме жазбасы мен графикалық бөлігін сапалы орындағанын  және Карсаков А., Аканов Р., Жексембек Д., Майкенов Т., Середа М., Шушарин М.  студенттерді қорғауға үздік дайындықпен келгенін атап өтті.

Пікір үстеу