You are currently viewing ОПУД-335к ТОБЫНДАҒЫ КУРСТЫҚ ЖОБАЛАРДЫ ҚОРҒАУ

ОПУД-335к ТОБЫНДАҒЫ КУРСТЫҚ ЖОБАЛАРДЫ ҚОРҒАУ

2022 жылғы 1 қарашада «Теміржол көлігі қозғалысын ұйымдастыру» пәні бойынша «1040200 – Темір жол көлігінде тасымалдауды ұйымдастыру және қозғалысты басқару» мамандығы бойынша студенттердің курстық жобасын қорғауы өтті.  Курстық жоба студенттердің өзіндік жұмысы болып табылады және пән бойынша білімді бекіту және тереңдету мақсатында жүзеге асырылады. Студенттер зерттеу тақырыбын өз жұмысының маңызды сәттерін белгілеу арқылы қорғады. Қорғау барысында студенттер өндірістегі қауіпсіздік техникасы бойынша жақсы білімдерін, пойыздардың қозғалысын және маневрлік жұмысты басқару, теміржол станцияларының технологиялық процестерін әзірлеу, тасымалдау процесі туралы ақпаратты өңдеу қабілеттерін көрсетті.

Пікір үстеу