You are currently viewing Н.В. Лобанов Семей қаласының №9 мектебінің оқушыларына құзыреттілік орталығының жұмысын таныстырды, мехатроника, CAD инженерлік графика

2022 жылғы 7 желтоқсанда «Электротехника колледжі» КМҚК құзыреттілік орталығының меңгерушісі Н.В. Лобанов Семей қаласының №9 мектебінің оқушыларына құзыреттілік орталығының жұмысын таныстырды, мехатроника, CAD инженерлік графикасы, прототиптеу, мобильді робототехника, әуе робототехникасы, дәнекерлеу жұмыстары, Электр монтаждау жұмыстары және өнеркәсіптік автоматика сияқты құзыреттер туралы айтты. Тыңдаушылардың дайындық пен жұмысқа орналасуға қатысты сұрақтарына жауап берді. Сондай-ақ колледж және мектеп арасында ынтымақтастық туралы меморандумға қол қойылды. Сөз соңында Н.В. Лобановқа қатысу туралы сертификат табыс етілді.

Пікір үстеу