You are currently viewing “Ұлы дала студенттері” клубының СИБ – 413, ЦТ-311, ЦТ -312 студенттері  Татар өнер мектебіне барды

15 ақпанда “Ұлы дала студенттері” клубының СИБ – 413, ЦТ-311, ЦТ -312 студенттері  Татар өнер мектебіне барды. Әрі қарай мәтіннен.

Дәстүр бойынша бүгін Ертіс татарлары қауымдастығы мен башқұрт ХАК, «Ертіс моннары» татар халық ансамбльдері, қалалық мәдениет сарайының «Исталек» фольклорлық-этнографиялық ансамблі, Татар өнер мектебінің оқушылары мен оқытушылары татар ақыны Мұса Жалил мен көрнекті татар әншісі Ильгам Шакировты еске алу кешін өткізді.Іс-шараға қатысушылар Ұлы антифашит Мұса Жалилдің өмірбаяны мен ерліктері  туралы біліп, оның өлеңдерін тыңдап, ақынның шығармашылығына қанық болды. Сондай-ақ, ТШИ «Горләвек»ансамблі орындаған әндер шырқалды. Біздің жерлесіміз Е.Титаев жазған Мұса Жалил туралы ән», г. Ахунжановтың музыкасын София Абузярова, Миндияр Ахунжанов, Искакова Роксана, Мефтахутдинов Дамир орындады.

Пікір үстеу