You are currently viewing Бтіруші топтарының студенттері Қазақстан Республикасының жаңа Заңын түсіндіру бойынша семинарға қатысты.

2023 жылғы 17 ақпанда ЭЭО-344к, ЭЭО-346к, ЭЭО-347, ПВТ-238, СД-332к бітіруші топтарының студенттері бөлім меңгерушісі : М.Е. Ульяновамен, колледж кураторлары мен оқытушылары: А.Б. Қыдырмолдина, М. Е. Лобастова, Н.С. Адришева, Н. А. Төлеубекова, Ш. Ә. Шынарбек,П. А. Жаппаровпен бірлесіп “Қазақстан Республикасы азаматтарының төлем қабілеттілігін қалпына келтіру және банкроттық туралы» Қазақстан Республикасының жаңа Заңын түсіндіру бойынша семинарға қатысты. Осы Заңды іске асырудың мақсаты: азаматтардың борыштық жүктемесін азайту; қоғамдағы әлеуметтік шиеленісті жеңілдету; борыштар бойынша төлемдерді ынталандыру.

Пікір үстеу