You are currently viewing Буллинг және Кибербулинг денегіміз не ?Және оның зардаптары

Буллинг және Кибербулинг денегіміз не ?Және оның зардаптары

2023 жылы 17 ақпан колледж студенттеріне»Буллинг және Кибербулинг денегіміз не ?Және оның зардаптары» тақырыбында психологиялық кеңес ұйымдастырды. Кездесу барысында студенттермен кибербуллинг ұғымы, қалжың мен келемеждің айырмашылығы және оның салдары, онлайн қысым көрсету, көмек сұрау, достармен қарым-қатынас және т.б. маңызды мәселелер туралы әңгіме жүргізіліп, пайдалы кеңестер берілді. Сондай-ақ кибербуллингке тап болған жағдайда көмектесетін орталықтар мен шұғыл телефондар таныстырылды. Осыған орай колледжімізге арнайы Темір жол ауруханасынан ЗОЖ және гинеколог мамандар шақыртылды.Педагог-психолог мамандар Абдрашева М.Н ,Кузетаева Ж.Т ,Тұрсынғалиева А.Т қатысуымен жүргізілді.

Пікір үстеу