You are currently viewing Өндірістік оқыту шеберлері өндірісте тағылымдамадан өту шеңберінде АҚ «БЭСК» әлеуметтік серіктесінің еңбекті қорғау және қауіпсіздік техникасы кабинетіне барды.

2023 жылғы 17 ақпанда электротехникалық колледждің өндірістік оқыту шеберлері өндірісте тағылымдамадан өту шеңберінде АҚ «БЭСК» әлеуметтік серіктесінің еңбекті қорғау және қауіпсіздік техникасы кабинетіне барды. АҚ «БЭСК»еңбекті қорғау, қауіпсіздік техникасы және қоршаған ортаны қорғау жөніндегі инженері Сәлімов Ерасыл Дәуренұлы колледждің инженерлік – педагогикалық қызметкерлеріне нұсқаулық өткізіп, компанияның инженерлік-техникалық қызметкерлерінің еңбек қауіпсіздігін ұйымдастырудағы өзгерістер мен жаңа талаптар туралы айтып берді.

Пікір үстеу