You are currently viewing Эрудит» зияткерлік клубының жұмысы аясында физика пәнінің оқытушысы Қыдырмолдина А.Б. студенттер арасында «Көңілді тапқырлар» атты физикалық зияткерлік ойынын өткізді.

2023 жылы 23 ақпанда «Эрудит» зияткерлік клубының жұмысы аясында физика пәнінің оқытушысы Қыдырмолдина А.Б. АУП-313к тобының студенттері арасында «Көңілді тапқырлар» атты физикалық зияткерлік ойынын өткізді. Ойын алты кезеңнен тұрды: 1. Атаулар; 2. Тәжірибе; 3. Құбылыстар; 4. Көмекке келетін жұмбақтар; 5. Сиқырлы кубиктер; 6. Заңдар;

Ойын барысында студенттер физикалық білімдерімен қатар логикалық ойлау тапқылықтарын да көрсете білді.

Пікір үстеу