You are currently viewing ХАЛЫҚАРАЛЫҚ ЖОБАЛАР ШЕҢБЕРІНДЕГІ ЫНТЫМАҚТАСТЫҚТЫ ДАМЫТУ

ХАЛЫҚАРАЛЫҚ ЖОБАЛАР ШЕҢБЕРІНДЕГІ ЫНТЫМАҚТАСТЫҚТЫ ДАМЫТУ

тақырыбы бойынша

ОБЛЫСТЫҚ ПАНЕЛЬДІК ПІКІРТАЛАС

2023 жылғы 24 ақпанда «Электротехника колледжі» КМҚК-да «Халықаралық жобалар шеңберіндегі ынтымақтастықты дамыту» тақырыбында облыстық панельдік пікірталас өтті. Іс-шараның ұйымдастырушылары: «Облыстық инновациялық-әдістемелік орталық» КММ техникалық және кәсіптік білім беру бөлімі, Абай облысы әдіскерлерінің ОӘБ, «Электротехника колледжі» КМҚК. Пікірталастың мақсаты: дуальды оқыту бойынша Халықаралық жобалар шеңберінде электротехникалық колледждің жұмыс тәжірибесін тарату.

Жалпы облыстық панельдік пікірталас жұмысына Абай облысының техникалық және кәсіптік білім беру жүйесі ұйымдарының 50  әдіскері мен директорлардың ТЖ жөніндегі орынбасарлары қатысты. Талқылау қорытындысы бойынша қатысушылар сертификаттармен марапатталды.

Пікір үстеу